Za subvencije OSI otišlo dvaput više od plana: Podaci o troškovima Fonda ponovo ukazuju na zloupotrebe
Za period januar-april umjesto 8,7 potrošeno 17 miliona. Iz Fonda očekuju da će do sredine jula potrošiti sumu planiranu za cijelu godinu od 25,8 miliona
Vlada ponovo odlaže kontrolne mjere iako nastavlja da se drastično povećava broj osoba koje dobijaju rješenja o invaliditetu
https://www.vijesti.me/vijesti/ekono...na-zloupotrebe
Trazim kafe kuvaricu, plata 2700e, napomena: samo invalidi dolaze u obzir.
Trazim radnika u prodavnicu auto djelova, plata 2700e, napomena: zdrave ne primamo.
I onda se prica o stednji, a 300+ miliona oslobodioci prosuli na nesudjene invalide.
Sent from my SM-A566B using Tapatalk
Bookmarks