Originally Posted by AdO_pG Meni je ova Ptuj piletina jedna od najboljih koje sam jeo,naravno ne zaledjenu.I bataci i file. Đe nalaziš svježu?Mislim logično je da je prošla hladni lanac u uvoz ali đe ima direkt iz "kamiona"? Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk
There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)
Forum Rules
Bookmarks