Quote Originally Posted by darko cfc View Post
Iz razloga sto radnik/ca u kucicu ga puste bez obzira sto je promasio traku
Pa onda on opet dodje i sledeci i sledeci put


Sent from my iPhone using Tapatalk
A što da mu rade? Vratit ga ne mogu.

Sent from my 24090RA29G using Tapatalk