Većina komentatora sa RTCG su potpuno okej za emisije u studiju, prije i posle meča, razgovore sa gostima itd. Ali za lajv prenos utakmice, koja katastrofa... Nevjerovatno da tolike godine imamo iste komentatore, niko novi da dođe, mlađi.
Većina komentatora sa RTCG su potpuno okej za emisije u studiju, prije i posle meča, razgovore sa gostima itd. Ali za lajv prenos utakmice, koja katastrofa... Nevjerovatno da tolike godine imamo iste komentatore, niko novi da dođe, mlađi.
There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)
Bookmarks