
Originally Posted by
hercules
Preporuka i od mene. Mijenjao sam prije godinuipo kod njega. Saint Gobain je evropski proizvodjac. Upola jeftiniji je XYG kineski koji je ujedno i najveci svjetski proizvodjac sofersajbni.
Nemam kameru za znakove, samo senzor za kisu radi normalno nakon zamjene.
Bookmarks