Gradska kuća: Pjesničko veče u čast Alekse Šantića

Pjesničko veče u čast Alekse Šantića pod nazivom ,,I opet mi duša sve o tebi sanja’’, biće upriličeno večeras u Gradskoj kući, u 19 časova.

U programu učestvuju Bosiljka Pešut, Biljana Nikolić i Nebojša-Ćićo Vulanović.

Veče će muzički obojiti Goran Grozdanić, dok je moderator Ivan Lješković.

Veče organizuju JU Narodna biblioteka ,,Njegoš’’ i NVO Društvo prijatelja Biblioteke ,,Njegoš’’ u okviru martovskog repertoara Nikšićke kulturne scene.
https://onogost.me/kultura/pjesnicko...gradskoj-kuci/