Gradska kuća: Pjesničko veče u čast Alekse Šantića
https://onogost.me/kultura/pjesnicko...gradskoj-kuci/Pjesničko veče u čast Alekse Šantića pod nazivom ,,I opet mi duša sve o tebi sanja’’, biće upriličeno večeras u Gradskoj kući, u 19 časova.
U programu učestvuju Bosiljka Pešut, Biljana Nikolić i Nebojša-Ćićo Vulanović.
Veče će muzički obojiti Goran Grozdanić, dok je moderator Ivan Lješković.
Veče organizuju JU Narodna biblioteka ,,Njegoš’’ i NVO Društvo prijatelja Biblioteke ,,Njegoš’’ u okviru martovskog repertoara Nikšićke kulturne scene.





Reply With Quote
Bookmarks