nisam izmislio toplu vodu, ovo svi vide.
Evo Luka otvara drugo za minut 5p, vele komentatori "moras ga pazit kao sto se pazi all NBA igrac. Ruke na njemu... i opet, niko nije dosao da pomogne"

Neka te dobije Larevija. A rijetko kad ce. Igrac uloge uglavnom kad dobije loptu gleda da doda, sto omogucava da se opet postavi odbrana.