Originally Posted by Buva+gacce Skontao sam- svi sve o svemu pričaju- dok je o meni i tebi a sebe ne pominju https://www.youtube.com/shorts/oSP6FH0yThw eto im pedagogija Standardno- tuđim onim gloginje tresu. Ma, nije da i se i ja i ti sami ne ponamještamo. I extra je ekstra za zajebanciju na svoj račun Sent from my 24090RA29G using Tapatalk
Buva+gacce, extravaganca, Lapis Lazuli
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Forum Rules
Bookmarks