
Originally Posted by
AdO_pG
Crnogorska policija ne smije da ulazi u SRPSKE hramove? Ja mislio da su crnogorski… bili nekad možda. Ma ajde,neka budu pravoslavni,jel doslo vrijeme pomirenja ili nije…
@Avet,ti bas ne preskačeš nijednu njegovu izjavu,bogami ni da je neko bitan u drzavU,a ne neko ko ne moze cenzus da predje. Samo ga treba pustit da laprda i ne pridavat mu na značaju,jer mu je upravo to cilj,da konstantno privukuje paznju svojim izjavama.
Дајко лагано изнад цензуса на наредним изборима чак и до 5%, сад кад му је спонзор додијелио већу улогу. Много теже ће цензус гледат један Преокрет него ли Дасја. То је данашња Црна Гора.
Не бојим се вражјега кота, нека га је ка' на гори листа, но се бојим од зла домаћега!
Bookmarks