Quote Originally Posted by Tripleta View Post
Estupinjanu, iako je doktor, nista nije jasno u kakav sistem je dosao, kakva je ovo formacija, sta treba da igra. Pita se jesam li krilo ili bek.
da si ga gledao prethodnih godina, ovo pitanje se ne bi postavljalo. taj znak pitanja mu stoji u oblacicu iznad glave odavno, mislim da nema veze sa trenerom.