Pojma nemam za PG iskreno, ne poznajem je dovoljno da bih mogao komentarisati a niti imam pojma gdje se tacno nalazi zgrada. Ako je dobra lokacija/gradnja vjerujem da ima ljudi koji bi kupili za nesto nizu cijenu (ne brini, spustiti ce se ovo vjerovatno za 10-15%).
Ono sto mogu 100% provjereno reci da takvih na primorju ima koliko hoces i ne, ne pricam samo o pomorcima. Imas ih par i na upravo ovom forumu :P (ne, na zalost nisam taj

).
Vecina gleda i dalje na nekretnine kao neku sigurnu investiciju na dugi rok (20+ godina), sto i u vjerovatno svakako jeste nebitno kolike su trenutne cijene. Dal' postoje bolje opcije za ulaganje? Definitivno da ali ne bas toliko koliko bi imali opcija da je CG u EU, il' da
imamo siguran/provjeren pristup USA ETFs.
Dodaj na to da dosta ljudi iz regiona isto tako kupuje i to ti je to.
Bookmarks