Mene samo zanima možemo li mi kako da izađemo iz savezništva sa teroristima i da pokupe onu njihovu ambasadu sa žicama ispred dvorca Kralja Nikole ono ruglo od arhitekture što su digli.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Mene samo zanima možemo li mi kako da izađemo iz savezništva sa teroristima i da pokupe onu njihovu ambasadu sa žicama ispred dvorca Kralja Nikole ono ruglo od arhitekture što su digli.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks