Izlaz iz garaže, zagradio trotoar koji se vidi desno. Uglavnom bude auto i sa lijeve strane. Kad izlaziš užasno nepregledno. Ali nikoga briga nije, ni ove što parkiraju ni nadležne.
LSCG - velikani našeg doba Montenegrina_blogovanje
There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)
Forum Rules
Bookmarks