Iz konobe Amanet stigao demant , ovo je naplaceno prolazniku koji nije njihov gost a moga je kafu za euro naruciti....
Hm pokucas komsiji na vrata "oprosti komso samo da ti iskoristim WC"
Sent from my SM-A546B using Tapatalk
Iz konobe Amanet stigao demant , ovo je naplaceno prolazniku koji nije njihov gost a moga je kafu za euro naruciti....
Hm pokucas komsiji na vrata "oprosti komso samo da ti iskoristim WC"
Sent from my SM-A546B using Tapatalk
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks