Iz konobe Amanet stigao demant , ovo je naplaceno prolazniku koji nije njihov gost a moga je kafu za euro naruciti....

Hm pokucas komsiji na vrata "oprosti komso samo da ti iskoristim WC"

Sent from my SM-A546B using Tapatalk