
Originally Posted by
konstantin
А тек то фамозно изјашњавање на том острву је права смијурија.
Замислите само структуру имиграната. Полуписмени или неписмени, углавном сиромашни људи, углавном и без знања страног језика стану пред америчког службеника који узгред о историји Балканаца везе благе нема.
Па наравно да су им се уписивали било какви подаци који су се могли прочитати на њиховим исправама и регионални и државни и разних грешака неупућених америчких службеника, отуда много Аустријанаца и Мађара са ић, посебно Босанаца, посебно Херцеговаца, Далматинаца, прије сам неког свог земљака Адамовића нашао чак и као Јосвиана!?
Уосталом најбоље је послати упит људима са дотичног сајта па да они објасне како се то некада одвијало на острви Елис!
Bookmarks