Quote Originally Posted by Director View Post
Zar nisi ti kao veliki pobornik ćeranja određene nacije na IMT preko noći došao do toga da si se predstavljao kao stari URAš? Ajde da nas na postojanje druge nacije i vjera podsjeća neki novi član od 12 godina ali ti koji je ođe osvitao sa forama neokomita bihora, kačeći razne uvrede na račun pravoslavaca, pa kasnije litija... A makse jadan, služiš samo za sprdnju.
Sa kim se ti raspravljaš, ti si poavetao. Samo na ignore listu i prijatno.