Quote Originally Posted by Kliker17 View Post
Hahahaha, hihi hihi.

Pih.


Poslije onakve Novoviceve izjave i ostalih UZASA izgovorenih na odboru, ovakve "fore" su bas neumjesne.

Bolje je ipak da cutite.
Ko je bacao fore? Ja ili ona? Koja je potreba da spominjes imaginarne forumase van konteksta da bi kao poentirao nad ne znam cim poslije kako kaza uzasa ili je bolje bilo da cuti ko? Jer znam da te koje kao branite ne bi voljeli da ih branite kao i sto ne znate sta slijedi jer vam nestrpljenje ne da da obradite informacije nego vodeci se dnevnom politikom razbacujete frazama i oksimoronima kao u slucaju koleginice