Ček', ako smo članica NATO, znači treba da se druge države pitaju ko može, a ko ne u Vladu?
Zašto onda glasanje i izbori, samo trošimo pare i vrijeme, zašto ne uvedu prinudnu upravu po njihovoj želji i da počinemo?
Ček', ako smo članica NATO, znači treba da se druge države pitaju ko može, a ko ne u Vladu?
Zašto onda glasanje i izbori, samo trošimo pare i vrijeme, zašto ne uvedu prinudnu upravu po njihovoj želji i da počinemo?
Forever young, i want to be forever young
There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)
Bookmarks