
Originally Posted by
SKOJ
Kako smo došli do toga? Tako što glasate za ljude koji slave osvjedočene fašiste i sluge okupatora.
Neko za vojvodu Mandića, a takvi kao ti za Mila, Bogdanovića i ostale obožavatelje Krsta "500 Lira" Zrnovog.
a zato ti ne navijaš za reprezentaciju znači
Jedina si za slobodu, Ti ostala srpskom rodu
„Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov
Bookmarks