Originally Posted by Antares Pedja Bulatovic bi se mozda sjetio te iz 1863. Čuš sjetio, on je kažu bio i izvođač na šlageru srpskog sveta u Karlobagu, te daleke 1863-e. Spisak tj snimak postoji i čuva se u sefu u podrumu upravne zgrade Radoja Dakića.
zvoncica
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Forum Rules
Bookmarks