A ono nije da nije.Jedva čekam da se sruši ta struktura ko što su srušili toliko gradova u susjednoj državi pod okriljem "denacifikacije".Što su toliko majki u crno zavili.
Što veliš ti Cezare ono?Sagovornici veliš.Pravo ja da ti rečem na muke ti nisam oko sagovornika.To nek se vide oni što im smrdljivi čopor savršeno odgovara pa i na tuđim leševima kao i oni koji na sve to ćute.
Stepskog Vuka od Hese-a pročitaj pa ti možda bude jasnije koliko je istom stalo do kompromisa i umotavanja u folije.
Lijepo su neki izjednačili sve i svašta pod znak ekvivalencije ali brojke ipak govore drugačije.A brojke su brojke,jbg.I ideologija je ideologija odavno poznata.






Reply With Quote
Bookmarks