Page 6 of 11 FirstFirst ... 2345678910 ... LastLast
Results 126 to 150 of 268

Thread: Srpski nacionalizam

  1. #126
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Titograd
    Posts
    1,808
    Thanks Thanks Given 
    2,273
    Thanks Thanks Received 
    630
    Thanked in
    328 Posts

    Default

    SMRT FAŠIZMU!

  2. #127
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,815
    Thanks Thanks Given 
    24,033
    Thanks Thanks Received 
    9,894
    Thanked in
    7,402 Posts

    Default

    Prije nepune tri decenije.
    Ovo samo monstrum može da uradi.

    Poslano sa mog M2006C3MNG koristeći Tapatalk

  3. #128
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    8,339
    Thanks Thanks Given 
    1,848
    Thanks Thanks Received 
    5,399
    Thanked in
    2,078 Posts

    Default


  4. #129
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,815
    Thanks Thanks Given 
    24,033
    Thanks Thanks Received 
    9,894
    Thanked in
    7,402 Posts

    Default

    Aha,ok. (5 miliona razloga za priču bez temelja)

    Ko je sve surađivao sa Kirilom što bi rekli Hrvati..
    Ni štita ni štitara. (bilo nekad)

    KGB ne stoji baš najbolje ovih dana.




    Poslano sa mog M2006C3MNG koristeći Tapatalk
    Last edited by Bluemoon; 20-07-22 at 22:50.

  5. #130
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Titograd
    Posts
    1,808
    Thanks Thanks Given 
    2,273
    Thanks Thanks Received 
    630
    Thanked in
    328 Posts

    Default

    SMRT FAŠIZMU!

  6. #131
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,868
    Thanks Thanks Given 
    2,310
    Thanks Thanks Received 
    5,860
    Thanked in
    2,041 Posts

    Default

    Ne znam zašto podsjeti me ovaj bizonov post na jednu situaciju iz Bajica. Došla vojna policija za momka i lupaju na vrata, otac ne otvara nego pita ko je i zašto je došao, policajac saopštava da je došao da mu privede sina a ovaj ga pita dodatno pitanje, jesi li sam?
    Policajac osokoljen pitanjem odgovara, nisam sam još dvojica su sa mnom.
    Bajica mu je na to odgovorio, dobro je što nisi sam da te ima ko ponijet.
    Legenda kaže da se poslije toga zaobilazili CT, ali to je samo legenda tako da bizone, izvolite u salonU.

  7. #132
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,815
    Thanks Thanks Given 
    24,033
    Thanks Thanks Received 
    9,894
    Thanked in
    7,402 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Illuminated View Post
    Baš je originalan. Ima sad i nekih novih izraza,doduše.
    Nego, zakočilo dobro.


    Sent from my SM-A336B using Tapatalk
    Last edited by Bluemoon; 31-07-22 at 15:31.

  8. #133
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,703
    Thanks Thanks Given 
    1,165
    Thanks Thanks Received 
    718
    Thanked in
    521 Posts

    Default


    Ratko Mladić kralj, Draža isto, ili Amerikanci ne podržavaju kraljeve
    https://postimg.cc/gallery/rF0bLcD
    Yes, I'm in need of something
    But it's something you ain't got​

  9. #134
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,703
    Thanks Thanks Given 
    1,165
    Thanks Thanks Received 
    718
    Thanked in
    521 Posts

    Default

    Neje su pare stigle očigledno, s obzirom na cenzuru ruskih medija, možda uza svih ovih trediva stoji Putin. On ipak vodi hibridni rat. Ajde veli da se podshetimo klanja i prekljanja, da ne daj bože ko ne zaboravi ove što kukaju/slave svake godine.
    Mi smo narod bez duše, puni mržnje a glupi na mrtvo.

    https://istinapravda1000.blogspot.co...-ga-gleda.html
    Yes, I'm in need of something
    But it's something you ain't got​

  10. #135
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    8,339
    Thanks Thanks Given 
    1,848
    Thanks Thanks Received 
    5,399
    Thanked in
    2,078 Posts

    Default

    Forum krstarice:





    #DvaNacionalizma
    Last edited by ASC; 09-08-22 at 10:12.

  11. #136
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,815
    Thanks Thanks Given 
    24,033
    Thanks Thanks Received 
    9,894
    Thanked in
    7,402 Posts

    Default

    Da se riješe vele.
    (sve je to u vašim glavama reče neko)

    Sent from my SM-A336B using Tapatalk

  12. #137
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    5,632
    Thanks Thanks Given 
    2,234
    Thanks Thanks Received 
    2,978
    Thanked in
    1,245 Posts

    Default

    Nije problem voljeti CG ili ne voljeti. Problem je način na koji se to radi, a koji karakteriše primitivnu psihu pojedinca u CG.

    Stavih na oba “nacionalizma” ovo jer neki vode statistiku pa da im otezam posao. Eto i to se mora.


    Sent from आत्मन:
    γνῶθι σαὐτόν


  13. #138
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,815
    Thanks Thanks Given 
    24,033
    Thanks Thanks Received 
    9,894
    Thanked in
    7,402 Posts

    Default

    Možeš naći ovakve postove na forumu u Crnoj Gori ko što su u prethodna dva posta?

    Kad vidim takve postove i u tolikom kvanitetu ovdje onda mogu staviti ekvivalent u suprotnom je ono što se u matematici zove pozitivna nula.
    (to je kad jednu jabuku podijeliš svim Kinezima jednako)

    Sent from my SM-A336B using Tapatalk
    Last edited by Bluemoon; 12-08-22 at 10:51.

  14. #139
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    5,632
    Thanks Thanks Given 
    2,234
    Thanks Thanks Received 
    2,978
    Thanked in
    1,245 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    Možeš naći ovakve postove na forumu u Crnoj Gori ko što su u prethodna dva posta?

    Kad vidim takve postove i u tolikom kvanitetu ovdje onda mogu staviti ekvivalent u suprotnom je ono što se u matematici zove pozitivna nula.
    (to je kad jednu jabuku podijeliš svim Kinezima jednako)

    Sent from my SM-A336B using Tapatalk
    Ne razumijem. Ja sam govorio o ponašanju pojedinaca bez da ulazim u brojke. O kakvoj pozitivnoj nuli govoriš?
    γνῶθι σαὐτόν


  15. #140
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,815
    Thanks Thanks Given 
    24,033
    Thanks Thanks Received 
    9,894
    Thanked in
    7,402 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Caesar View Post
    Stavih na oba “nacionalizma” ovo jer neki vode statistiku pa da im otezam posao. Eto i to se mora.
    Sent from आत्मन:
    O tome da statistički ne može se otežati posao onome ko poštuje matematiku.
    Jeste da je filozofija majka svih nauka ali matematika precizno ukazuje običnu tablicu množenja.
    Mogu i ja da bježim u iracionalnost ali ovo gore kad vidim kao nekome ko više voli realno sagledati situaciju pali se crveni alarm.
    A pozitivna nula je pojam koliko je taj drugi nacionalizam usmjeren uopšte u pravcu dogodine,do tokija itd.



    Sent from my SM-A336B using Tapatalk
    Last edited by Bluemoon; 12-08-22 at 11:34.

  16. #141
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    5,632
    Thanks Thanks Given 
    2,234
    Thanks Thanks Received 
    2,978
    Thanked in
    1,245 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    O tome da statistički ne može se otežati posao onome ko poštuje matematiku.
    Jeste da je filozofija majka svih nauka ali matematika precizno ukazuje običnu tablicu množenja.
    Mogu i ja da bježim u iracionalnost ali ovo gore kad vidim kao nekome ko više voli realno sagledati situaciju pali se crveni alarm.
    A pozitivna nula je pojam koliko je taj drugi nacionalizam usmjeren uopšte u pravcu dogodine,do tokija itd.



    Sent from my SM-A336B using Tapatalk
    Koleginice mislim da ćeš vremenom imati sve manje sagovornika i među piromanima i vatrogascima. Nedostatak fokusa, nerelevantnost podataka, nefleksibilnost, nerazumjevanje rečenog... Možda griješim ali evo da vidimo.
    γνῶθι σαὐτόν


  17. The Following User Says Thank You to Caesar For This Useful Post:


  18. #142
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,815
    Thanks Thanks Given 
    24,033
    Thanks Thanks Received 
    9,894
    Thanked in
    7,402 Posts

    Default

    Ja ih realno nikad nisam ni imala niti me to pretjerano dotiče.
    Uzalud dokazi onome što ne želi da ih pogleda u oči.

    Sent from my SM-A336B using Tapatalk
    Last edited by Bluemoon; 12-08-22 at 11:53.

  19. #143
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    5,632
    Thanks Thanks Given 
    2,234
    Thanks Thanks Received 
    2,978
    Thanked in
    1,245 Posts

    Default




    Sent from आत्मन:
    γνῶθι σαὐτόν


  20. #144
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    8,339
    Thanks Thanks Given 
    1,848
    Thanks Thanks Received 
    5,399
    Thanked in
    2,078 Posts

    Default

    Pobjeda
    Raković predložio ukidanje Crne Gore, podjelu BiH i stvaranje ,,jedinstvene srpske države“

    Potpisivanje Temeljnog ugovora, kaže ovaj istoričar, bilo je važna uvertira za pobjedu srpskih i demokratskih snaga na lokalnim izborima u Crnoj Gori koji su održani 23. oktobra 2022.


    - Pritom, skoro svi najveći mediji u Crnoj Gori su sada pod srpskom kontrolom.
    Milu Đukanoviću ostaje samo da sačeka, mirno i bez patetike ako je moguće, da mu 19. maja 2023. u ponoć istekne mandat, a time i imunitet. Protesti njegovih malobrojnih pristalica su inače pravi fijasko - kazao je Raković.


    ,,Andrija Mandić se u velikim bitkama do kraja politički izbrusio i postao je faktor povezivanja“, kaže Raković i dodaje da je ,,zahvaljujući politici njegove stranke tokom prethodnih decenija sačuvano jedinstveno i nedjeljivo srpstvo u Crnoj Gori“.


    - To će ubuduće biti dominantna matrica srpstva u Crnoj Gori, posebno od kada je na čelu Mitropolije crnogorsko-primorske vladika Joanikije.
    Svaki dualizam ili trijalizam je koban za Srbe. Ne treba davati nikakve opcije za odabir: Srbija ili Crna Gora, srpska ili tzv. crnogorska nacija, ćirilica ili latinica, Beograd ili Banjaluka ili Podgorica. Srbi su samo Srbi. I tačka - naveo je Raković.

    Aleksandar Raković je u jednom intervjuu od prije mjesec dana rekao da se zalaže za „razgraničenje“ Srba i Albanaca u Crnoj Gori.
    Preciznije, da se Albaniji ustupe Malesija, Gusinje, Plav, Rožaje i Petinjica, i da se tako riješe manjinskog nelojalnog antisrpskog stanovništva, nauštrb malog dijela dijela teritorije gdje „nema ni jedno srpsko selo“, i tako osiguraju prosrpsku biračku većinu u budućnosti.

    Dalje, kaže da većina Srba u Crnoj Gori nije u stanju da trezveno gleda na srpsko nacionalno pitanje jer ih konstantno sputava briga da se ne zamjere nekom stricu, ujaku ili rođaku koji je crnogorski konvertit.
    Dok su Srbi iz Srbije poput njega, u stanju objektivno da sagledaju situaciju i odrede najbolji model nacionalnog političkog djelovanja, koji u DF-u prihvataju.

  21. The Following 5 Users Say Thank You to ASC For This Useful Post:


  22. #145
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    14,540
    Thanks Thanks Given 
    6,093
    Thanks Thanks Received 
    6,644
    Thanked in
    3,172 Posts

    Default

    Pa normalno.
    Не бојим се вражјега кота, нека га је ка' на гори листа, но се бојим од зла домаћега!

  23. #146
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    9,220
    Thanks Thanks Given 
    3,383
    Thanks Thanks Received 
    1,717
    Thanked in
    940 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ASC View Post
    Pobjeda
    Raković predložio ukidanje Crne Gore, podjelu BiH i stvaranje ,,jedinstvene srpske države“




    Aleksandar Raković je u jednom intervjuu od prije mjesec dana rekao da se zalaže za „razgraničenje“ Srba i Albanaca u Crnoj Gori.
    Preciznije, da se Albaniji ustupe Malesija, Gusinje, Plav, Rožaje i Petinjica, i da se tako riješe manjinskog nelojalnog antisrpskog stanovništva, nauštrb malog dijela dijela teritorije gdje „nema ni jedno srpsko selo“, i tako osiguraju prosrpsku biračku većinu u budućnosti.

    Dalje, kaže da većina Srba u Crnoj Gori nije u stanju da trezveno gleda na srpsko nacionalno pitanje jer ih konstantno sputava briga da se ne zamjere nekom stricu, ujaku ili rođaku koji je crnogorski konvertit.
    Dok su Srbi iz Srbije poput njega, u stanju objektivno da sagledaju situaciju i odrede najbolji model nacionalnog političkog djelovanja, koji u DF-u prihvataju.
    Све је он то добро посложио у глави тамо у бг, ал треба замишљено и остварит, није довољно само гостоват по емисијама бистрити политику и вријеђати људе на националној основи, далеко је до мурава.
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  24. #147
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,815
    Thanks Thanks Given 
    24,033
    Thanks Thanks Received 
    9,894
    Thanked in
    7,402 Posts

    Default

    Šta da ostvari? Samo kad se prisjetim @Caesar kad mi ovdje drži lekcije o sagovornicima ko da mene za iste zabolje, nešto baš.

    Šta to Raković ima da ostvari jer je najavljivao genocid? 7 miliona na njih..to.
    Jel to?
    To misli da ostvari?



    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws..
    Last edited by Bluemoon; 13-01-23 at 00:11.

  25. #148
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,815
    Thanks Thanks Given 
    24,033
    Thanks Thanks Received 
    9,894
    Thanked in
    7,402 Posts

    Default

    Neka, ničija do zore nije gorjela.

    Pa da vidimo baš ono što ta karikatura od čovjeka misli da ostvari u praksi.
    To je zapravo scenario koji smo svi mi kroz istoriju vidjeli odnosno fenomen da neko slavi sopstveni poraz.

    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws..

  26. #149
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    7,950
    Thanks Thanks Given 
    992
    Thanks Thanks Received 
    1,107
    Thanked in
    711 Posts

    Default

    Crnogorci su kroz istoriju sa 1000 vojnika pobjeđivali u ratovima sile koje su imale XX puta više vojnika sa sve boljom opremom.

    E zamislite koliko smo tek sad jaki kao NATO članica.

    Neka dođe, ali ne smije ta splačina. Može samo da laje na njegove medije dok im i to ne ukinemo jer kolo sreće se okreće.

    Ali banovaće njega sopstveni narod, ima i njih normalnih. Čim ih oslobodimo fašističke hobotice...
    Love, peace and respect.

  27. #150
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,815
    Thanks Thanks Given 
    24,033
    Thanks Thanks Received 
    9,894
    Thanked in
    7,402 Posts

    Default

    Izašao je novi nesoj korona virusa i zove se Kraken.



    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws..

Page 6 of 11 FirstFirst ... 2345678910 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Crnogorski nacionalizam
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 805
    Last Post: 22-05-25, 07:14
  2. Usluge Vrsim prevod sa eng na srpski i obratno.I sa ruskog na srpski.
    By smrtko in forum Ostali oglasi
    Replies: 1
    Last Post: 08-02-16, 17:29
  3. Nacija, nacionalizam, nacionalista ...
    By Ćipur in forum Istorija
    Replies: 55
    Last Post: 20-01-11, 21:23
  4. NACIONALIZAM I PATRIOTIZAM, poslednje predavanje dr Zorana Djindjića
    By Bonja the Zmaj in forum Politika generalno
    Replies: 8
    Last Post: 21-12-07, 12:14
  5. ponovo: crnogorski nacionalizam i radikalizam
    By castel nuovo in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 25
    Last Post: 12-06-04, 12:41

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •