
Originally Posted by
lucke91
Mene samo zanima šta li će ovo da nam krupno provuku ispod radara javnosti pa su sad uprli sa senzacijama oko posjete opstinskih čelnika parlamentu Srbije a isti se dogodio 13 decembra i svudje je objavljeno javno bilo prije skoro mjesec dana, međutim sad bi da nam time skrenu pažnju sa nečega...
ostaje da vidimo...
Pa eto Milaš otišao u Sent Moric, a tamo je, opštejepoznato, džabana, pa što bi smo pričali o Milovom bahaćenju u tom ski centru kad možemo o nečem što je bilo prije mjesec dana.
Kad bi danas protiv ovog Mila, stao Milo iz 90-ih, ta dva bi Mila vodila rat do satiranja.
Bookmarks