Quote Originally Posted by lucke91 View Post
Mene samo zanima šta li će ovo da nam krupno provuku ispod radara javnosti pa su sad uprli sa senzacijama oko posjete opstinskih čelnika parlamentu Srbije a isti se dogodio 13 decembra i svudje je objavljeno javno bilo prije skoro mjesec dana, međutim sad bi da nam time skrenu pažnju sa nečega...
ostaje da vidimo...
Pa eto Milaš otišao u Sent Moric, a tamo je, opštejepoznato, džabana, pa što bi smo pričali o Milovom bahaćenju u tom ski centru kad možemo o nečem što je bilo prije mjesec dana.