
Originally Posted by
lucke91
Nazalost, Bokan je najveci privatni poslodavac u drzavu tako da bi logicno bilo da se i on nesto pita. Bemax je ista stvar, bilo koja vecina da dodje na vlast mora trazit misljenje od ove dvije firme. Nasi politicari nemaju luksuz da zatvore ijednu od ove dvije, ipak ne mozemo svi u drzavu politikom da se bavimo. E sad sto nikome ne odgovara ovaj zakon o porjeklu imovine je druga stvar.
Sent from my SM-S908B using Tapatalk
To learn how to use your head, you have to go out of your MIND.
Bookmarks