A što, misliš da će da pobjegne?
Da će da se krije po štek stanova, ilegala?
Pa zbog toga da ostane u pritvor?
Pritvor je jedno, sudjenje i kazna zatvora nešto sasvim drugo. Nek izvode dokaze pa neka je osude ako utvrde da je kriva.
Samo da pojasnim jer mnogi očigledno miješaju zatvorsku kaznu i pritvor, koji se odredjuje izuzetno, zbog opasnosti od bjekstva, ponavljanja djela, uticaja na svjedoke itd






Bookmarks