Quote Originally Posted by Bugi View Post
Pročitao sam.
Znači ako su primili REVAKCINU NE računa se.
Dobro istraživanje, u rangu testiranja ukusa hleba ali da se ne ispeče nego samo živo tijesto.


Poslato sa kornjo komunikatora Z Fold 3

............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
Buster nije revakcina.

Sent from my SM-G985F using Tapatalk