Quote Originally Posted by Pasha View Post
Ne znam. Kad gledam sto pisete sticem utisak kao da vas je neko s marsa bacio u Cg.

Ja od kad znam za sebe u ovu zemlju nista nije kako treba.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Svi znamo kakvo je stanje, ali ja ne mogu da razmisljam na nacin da takvo stanje prihvatam i svojom pricom podržavam ili mozda cinim gorom situaciju.

Ili zato sto je meni bolje, da govorim i ostalima da jedu kolace, ako vec nemaju leba.

I volio bih da eksperimantalno u energetici krenemo sa trzisnim cijenama struje, pa kad nam mjesecni racuni krenu bit 500-1000e, da vidimo oce li se ko pobuniti.



Sent from my Mi 9T using Tapatalk