Svi znamo kakvo je stanje, ali ja ne mogu da razmisljam na nacin da takvo stanje prihvatam i svojom pricom podržavam ili mozda cinim gorom situaciju.
Ili zato sto je meni bolje, da govorim i ostalima da jedu kolace, ako vec nemaju leba.
I volio bih da eksperimantalno u energetici krenemo sa trzisnim cijenama struje, pa kad nam mjesecni racuni krenu bit 500-1000e, da vidimo oce li se ko pobuniti.
Sent from my Mi 9T using Tapatalk







Reply With Quote
Bookmarks