
Originally Posted by
avet
Da se vratimo na pricu o nekretninama. U jednu Internacionalnu skolu u PG ove jeseni ima 30 novih studenata iz USA. A koliko tek Amera doslo i dolazi bez familija (drago mi je da ce u CG ostavit masu para u naredne tri cetiri godina - ovi ljudi imaju da ih trose naravno). Normalno da ce se odraziti na trziste nekretnina. Rentiranje velikih stanova od 1200-2500 eura mjesecno je lecelo ovih sedmica. Pa onda ka sto rekoh - Turci, Rusi, Ukrajinci. Ne mislim da se nazire kraj rastu cijena.
ne zezaj, evo svi cekaju da panu cijene, ka za pelet sto su mislili da ce ga drzava subvencionisat za sve sto je preko 200e cijene
two things are infinite:
the universe and human stupidity;
and I'm not sure about the universe
Bookmarks