Page 86 of 347 FirstFirst ... 367682838485868788899096136186 ... LastLast
Results 2,126 to 2,150 of 8652

Thread: [TRŽIŠTE] Cijene | ponuda | potražnja

  1. #2126
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Cetinje
    Posts
    6,723
    Thanks Thanks Given 
    1,983
    Thanks Thanks Received 
    803
    Thanked in
    363 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    Da se vratimo na pricu o nekretninama. U jednu Internacionalnu skolu u PG ove jeseni ima 30 novih studenata iz USA. A koliko tek Amera doslo i dolazi bez familija (drago mi je da ce u CG ostavit masu para u naredne tri cetiri godina - ovi ljudi imaju da ih trose naravno). Normalno da ce se odraziti na trziste nekretnina. Rentiranje velikih stanova od 1200-2500 eura mjesecno je lecelo ovih sedmica. Pa onda ka sto rekoh - Turci, Rusi, Ukrajinci. Ne mislim da se nazire kraj rastu cijena.
    ne zezaj, evo svi cekaju da panu cijene, ka za pelet sto su mislili da ce ga drzava subvencionisat za sve sto je preko 200e cijene
    two things are infinite:
    the universe and human stupidity;
    and I'm not sure about the universe

  2. The Following User Says Thank You to jakov_ct For This Useful Post:


  3. #2127
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,744
    Thanks Thanks Given 
    1,175
    Thanks Thanks Received 
    1,933
    Thanked in
    1,052 Posts

    Default

    Stvarno stranaca odavno nije bilo ovoliko, ne mozes proc ulicom (Pg) da ne sretnes iz dva tri puta strance. Neke srecem redovno na neka mjesta. Turaka i njihovih smijesnih biznisa pun djavo.

    Cini li se vama da je onaj Rafaelo Residence u 4 jula usporio? Rade ali mi se cini sporije ili je takva faza gradnje?

  4. The Following User Says Thank You to GaD For This Useful Post:


  5. #2128
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    28,654
    Thanks Thanks Given 
    3,564
    Thanks Thanks Received 
    5,862
    Thanked in
    2,813 Posts

    Default

    Nisu kapi. Svako jutro u 7 pocinju da rade i istovaraju materijal, sut. Nekad beton od 2 ujutro izlijevaju oganj u njih.
    Manje je radnika ali opet vrucine su nenormalne. A struktura gradjevine je stubovi i ploce. Ne vidim nacin da moze brze osim da uduplas radnike par puta.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  6. #2129
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,744
    Thanks Thanks Given 
    30
    Thanks Thanks Received 
    131
    Thanked in
    66 Posts

    Default

    Pošto se može izdat jednosoban namješten u green level? 6. sprat gleda na fakultete
    *sa mjestom u garaži
    Last edited by chucknorris; 31-08-22 at 21:10.

  7. #2130
    Join Date
    May 2008
    Location
    At Home
    Posts
    3,659
    Thanks Thanks Given 
    84
    Thanks Thanks Received 
    1,579
    Thanked in
    785 Posts

    Default

    350-400€
    Ako naletis na Turke i Amerikance i 1000€

  8. #2131
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,744
    Thanks Thanks Given 
    1,175
    Thanks Thanks Received 
    1,933
    Thanked in
    1,052 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by chucknorris View Post
    Pošto se može izdat jednosoban namješten u green level? 6. sprat gleda na fakultete
    *sa mjestom u garaži
    400-500€ bez stranaca.

  9. #2132
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    14,551
    Thanks Thanks Given 
    6,094
    Thanks Thanks Received 
    6,646
    Thanked in
    3,173 Posts

    Default

    Evo nenamjesten i bez kuhinje 300. Fala vi.
    500 lagano.

    https://freshestate.me/nekretnine/iz...vel-izdavanje/
    Не бојим се вражјега кота, нека га је ка' на гори листа, но се бојим од зла домаћега!

  10. The Following User Says Thank You to avet For This Useful Post:


  11. #2133
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Podgorica
    Posts
    843
    Thanks Thanks Given 
    107
    Thanks Thanks Received 
    156
    Thanked in
    101 Posts

    Default

    Poceli su i na oglase da stavljaju koja je cijena za nase a koja za strane drzavljane.

  12. #2134
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,859
    Thanks Thanks Given 
    2,815
    Thanks Thanks Received 
    3,098
    Thanked in
    1,528 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NoLimit View Post
    Vjerivatno da je to to ali mi se cini da ima 3 sprata, prilaz jeste zajeban i uzbrdo. Svakako cu poc kad dodjem kuci pa cu pogledat ali ako nije legalizovano sto ce mi javiti jedan momak u skorije vrijeme onda zaista nemam sto ic.
    Kad vidim sta se sve prodava i za koje pare u Bijelu, bude mi lose.
    Koliko onda valja moj stan koji se zavrsava, pozicija na sred Panorame, treci sprat, lift, prodavnica cijelom povrsinom donjeg sprata, garazno mjesto....
    Jesi ovo uzeo stan kod Drazena i Sase? Prelijepa je ona zgrada. Ako mozes posalji mi na PM cijenu i ima li jos sto slobodno. Odlicna trgovina ja mislim

    Sent from my M2007J3SG using Tapatalk

  13. #2135
    Join Date
    May 2008
    Location
    At Home
    Posts
    3,659
    Thanks Thanks Given 
    84
    Thanks Thanks Received 
    1,579
    Thanked in
    785 Posts

    Default


  14. #2136
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    6,051
    Thanks Thanks Given 
    481
    Thanks Thanks Received 
    1,918
    Thanked in
    810 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Jesi ovo uzeo stan kod Drazena i Sase? Prelijepa je ona zgrada. Ako mozes posalji mi na PM cijenu i ima li jos sto slobodno. Odlicna trgovina ja mislim

    Sent from my M2007J3SG using Tapatalk
    E sad ti mene vrijedjas
    Nisam kupio nego sam dobio 4 stana i dva poslovna, nasa je zemlja bila, dogovorismo se na 25% i svi srecni i zadovoljni.
    Cijena ti je bila 1800€ u izgradnji pa su je digli na 2200€, mogu ti provjeriti ali mislim da je svaki stan prodat.
    Rostovic je radio grube radove, a poznat je kako radi. Na cijelu zgradu je alumil sa elek. roletnama, stakla su 4 godisnja doba (valjda se tako zovu), lift...nije se stedjelo na materijalima to sigurno.

  15. #2137
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Buduća Autonomna Pokrajina Boka Kotorska
    Posts
    9,320
    Thanks Thanks Given 
    1,724
    Thanks Thanks Received 
    2,379
    Thanked in
    1,098 Posts

    Default

    Dje je u onu zgradu stalo 8 poslovnih i 16 stanova? Je li moguće, ne izgleda tolika uopšte?!
    Stay salty.

  16. #2138
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    4,451
    Thanks Thanks Given 
    408
    Thanks Thanks Received 
    1,309
    Thanked in
    886 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NoLimit View Post
    Rostovic je radio grube radove, a poznat je kako radi.
    Sve je onda jasno. Had bih uzimao novogradnju samo bih ono sto Role gradi, tu nema dalje price.

    Gdje je zgrada o kojoj pricas btw?

  17. #2139
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    6,051
    Thanks Thanks Given 
    481
    Thanks Thanks Received 
    1,918
    Thanked in
    810 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guvarana View Post
    Dje je u onu zgradu stalo 8 poslovnih i 16 stanova? Je li moguće, ne izgleda tolika uopšte?!
    A dje toliko moj brate pa ni da su u suteren stavljali stanove i poslovne
    12 stanova
    4 poslovna prostora koja su sad spojena u jedan, inace su bila dva po 20m2, jedan 35m2 i jedan oko 200m2 ako ne grijesim

  18. #2140
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    6,051
    Thanks Thanks Given 
    481
    Thanks Thanks Received 
    1,918
    Thanked in
    810 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by beatnological View Post
    Sve je onda jasno. Had bih uzimao novogradnju samo bih ono sto Role gradi, tu nema dalje price.

    Gdje je zgrada o kojoj pricas btw?
    Bijela na cuveni Panoramu

  19. The Following User Says Thank You to NoLimit For This Useful Post:


  20. #2141
    Join Date
    May 2008
    Location
    At Home
    Posts
    3,659
    Thanks Thanks Given 
    84
    Thanks Thanks Received 
    1,579
    Thanked in
    785 Posts

    Default


  21. #2142
    Join Date
    Oct 2021
    Posts
    1,124
    Thanks Thanks Given 
    2,510
    Thanks Thanks Received 
    480
    Thanked in
    264 Posts

    Default

    Taman politicari dobro da se opare prije zakona o porijeklu imovine(mada postoji legenda da ce izglasati taj zakon)

    Poslato sa BLA-L29 pomoću Tapatoka

  22. #2143
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,859
    Thanks Thanks Given 
    2,815
    Thanks Thanks Received 
    3,098
    Thanked in
    1,528 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NoLimit View Post
    E sad ti mene vrijedjas
    Nisam kupio nego sam dobio 4 stana i dva poslovna, nasa je zemlja bila, dogovorismo se na 25% i svi srecni i zadovoljni.
    Cijena ti je bila 1800€ u izgradnji pa su je digli na 2200€, mogu ti provjeriti ali mislim da je svaki stan prodat.
    Rostovic je radio grube radove, a poznat je kako radi. Na cijelu zgradu je alumil sa elek. roletnama, stakla su 4 godisnja doba (valjda se tako zovu), lift...nije se stedjelo na materijalima to sigurno.
    Hahahah jao izvini, stvarno nijesam znala da je vaše. Za men eje to Panirama, čak sma mislila da je Bokino, ao, kakav fail.
    Da li ste vi vaše stanove sve uzeli za sebe ili ste prodavali, kod vas više nema z aprodaju?
    Cijena u izgradnji je bila baš korektna za ono što su izgradili. Aroma u prizemlju ispade baš dobro.

  23. #2144
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    6,051
    Thanks Thanks Given 
    481
    Thanks Thanks Received 
    1,918
    Thanked in
    810 Posts

    Default

    Sve smo uzeli za nas, mozda ce se samo jedan izdavati.
    Provjerit cu ti ima li jos nesto da nije prodato, a rekoh gore da ce se raditi "ista" zgrada samo preko puta, pored kafane Lider isto ce imati suteren za garaze, cijelom povrsinom poslovni i tri sprata sa po 4 stana, ista ekipa radi, sve isto samo na proljece sledece godine.

  24. The Following User Says Thank You to NoLimit For This Useful Post:


  25. #2145
    Join Date
    May 2008
    Location
    At Home
    Posts
    3,659
    Thanks Thanks Given 
    84
    Thanks Thanks Received 
    1,579
    Thanked in
    785 Posts

    Default

    Ali "SUPER PONUDA" 2600€ m²


  26. #2146
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    14,551
    Thanks Thanks Given 
    6,094
    Thanks Thanks Received 
    6,646
    Thanked in
    3,173 Posts

    Default

    I manje od pola kilometra do plaže.
    Не бојим се вражјега кота, нека га је ка' на гори листа, но се бојим од зла домаћега!

  27. #2147
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,859
    Thanks Thanks Given 
    2,815
    Thanks Thanks Received 
    3,098
    Thanked in
    1,528 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NoLimit View Post
    Sve smo uzeli za nas, mozda ce se samo jedan izdavati.
    Provjerit cu ti ima li jos nesto da nije prodato, a rekoh gore da ce se raditi "ista" zgrada samo preko puta, pored kafane Lider isto ce imati suteren za garaze, cijelom povrsinom poslovni i tri sprata sa po 4 stana, ista ekipa radi, sve isto samo na proljece sledece godine.
    Je li to dje je kuca Seke fotografa? Zvacu Drazena da vidim oce li biti sto zanimljivo.

  28. #2148
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    6,051
    Thanks Thanks Given 
    481
    Thanks Thanks Received 
    1,918
    Thanked in
    810 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Je li to dje je kuca Seke fotografa? Zvacu Drazena da vidim oce li biti sto zanimljivo.
    Evo dje bi to trebalo biti



    Provjerio sam ti za stanove, ovo dolje je vec sve prodato.

  29. #2149
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,859
    Thanks Thanks Given 
    2,815
    Thanks Thanks Received 
    3,098
    Thanked in
    1,528 Posts

    Default

    Hvala ti puno. Da, da ovo je kuća Seke fotografa, tako sma i mislila. Biće fino za garaže jer je teren već ukipan. Jedino će boiti nezgodno što južni balkoni gledaju na magistralu.

  30. #2150
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    6,051
    Thanks Thanks Given 
    481
    Thanks Thanks Received 
    1,918
    Thanked in
    810 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Hvala ti puno. Da, da ovo je kuća Seke fotografa, tako sma i mislila. Biće fino za garaže jer je teren već ukipan. Jedino će boiti nezgodno što južni balkoni gledaju na magistralu.
    Nema na cemu.
    A dobro za sve te kuce i zgrade sa gornje strane magistrale je normalno da su im balkoni takvi da gledaju magistralu. Oni ce taman iskoristiti to sto je takav teren da izadju sa garaza na nivou magistrale, nemaju se dje vise ukopavati

Page 86 of 347 FirstFirst ... 367682838485868788899096136186 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. Južni Južni Bend ili ...južni južni Rock
    By Predrag zvani Džo in forum Muzika
    Replies: 2
    Last Post: 16-12-09, 17:37
  2. Replies: 5
    Last Post: 11-02-09, 17:52
  3. Švabe vs Žabari
    By Senna in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 72
    Last Post: 27-06-07, 13:34
  4. kad veza postanje nja nja nja
    By touch_of_pink in forum Ljubav
    Replies: 40
    Last Post: 20-03-06, 16:26
  5. Gledanje u ženske grudi produžava život!
    By lik.50 in forum Sex i erotika
    Replies: 29
    Last Post: 26-01-06, 15:45

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •