Jes, i sa bocama zaleđenim od dva litra se lijegalo u krevet
Btw, eno dobri popusti u Okov na bazene, uzeh jedan jutros i napunio ga, samo da odmorim malo i trupačke u njega idem...
Sent from my Nord 2 using Tapatalk
Jes, i sa bocama zaleđenim od dva litra se lijegalo u krevet
Btw, eno dobri popusti u Okov na bazene, uzeh jedan jutros i napunio ga, samo da odmorim malo i trupačke u njega idem...
Sent from my Nord 2 using Tapatalk
Last edited by BiTrAtE; 21-07-22 at 15:25.
There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)
Bookmarks