Originally Posted by BiTrAtE Može li se đe pojesti vanila, pa eto približno bar da je kao u staru baštu hotela Crna Gora, u limene posude što su služili? Najaci sladoled mi je sa onoga standa na kruzni kod profesorske, ali nema dje da se sjedne, a onaj Godo je prevara samo takva,sladoled obicni prosjek.
There are currently 9 users browsing this thread. (0 members and 9 guests)
Forum Rules
Bookmarks