Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
Može li se đe pojesti vanila, pa eto približno bar da je kao u staru baštu hotela Crna Gora, u limene posude što su služili?
Najaci sladoled mi je sa onoga standa na kruzni kod profesorske, ali nema dje da se sjedne,
a onaj Godo je prevara samo takva,sladoled obicni prosjek.