
Originally Posted by
zvoncica
evo čuh danas da je muz od komsinice koji je njoj donio koronu sa posla i odležao je samo jedan dan tj noc i dan pošto je dobio temperaturu koja je sjutradan prestala, uredno išao da radi svaki dan čak i taj dan kad je testiran i kad se utvrdilo da ima koronu?! Je li smiješno ovo? Pa od gripe kad si bolestan sjediš doma?! Ok nema izolacije 15 dana, je li bog dao , ali brate barem 5 dana kad imaš bolest koja se prenosi i koja moze neke kategorije ljudi baš da "sredi"?!
Pih kakvi debili! Ušta bačismo dvije ipo godine života!
Bookmarks