Ima li vise u bivsi JNA da se primaju vakcine ili su zatvorili taj punkt? Na covidodgovor ne znam koliko cesto updateuju, a drug mi rece da nema vise tamo.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk