Ima li vise u bivsi JNA da se primaju vakcine ili su zatvorili taj punkt? Na covidodgovor ne znam koliko cesto updateuju, a drug mi rece da nema vise tamo.![]()
Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
Imam (ili sam imao) koronu sa simptomima ili bez simptoma ali imam antitijela
Pozitivan sam (ili sam bio) ali bez simptoma i nemam ili ne znam da li imam antitijela
Nisam ili ne znam da li sam (bio) pozitivan
Ima li vise u bivsi JNA da se primaju vakcine ili su zatvorili taj punkt? Na covidodgovor ne znam koliko cesto updateuju, a drug mi rece da nema vise tamo.![]()
Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks