Nema teoretske sanse da cu primiti booster. I ove dvije doze koje sam primio su primljene jedino iz razloga sto je proslo skoro godinu dana od kako sam prvi put prelezao COVID19, plus jer sam primoran bio da ih primim radi retardiranih mjera i uslovlavanja.
Sada poslije i prelezanog Omicrona i cinjenice da COVID19 vakcine prakticno ni ne ublazuju transmisiju ne vidim nikakvu poentu istih (barem u mom slucaju).






Bookmarks