
Originally Posted by
Dejan
@Ben Dover gledam simetriju i ne vjerujem da si ti ovo napravio.
Nijesam mogao bolje da nabodem. Tel sam licem spuštio pa onda odloženo 3 sekunde da okine... Moj OKP me poluđe jer nije baš idealno ali... Držim je i kao wall na tel...
Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
Last edited by Ben Dover; 02-03-22 at 09:48.
--------------->
<---------------
Odavde dovde...
Bookmarks