samo si je trebao cropovat da bude izjednaceno :]
@Majx
Lowkey - 5
Splinter - 2
Zvoncica, Milos, Majx - 1
Last edited by Ben Dover; 02-03-22 at 09:48.
--------------->
<---------------
Odavde dovde...
samo si je trebao cropovat da bude izjednaceno :]
@Majx
Lowkey - 5
Splinter - 2
Zvoncica, Milos, Majx - 1
Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
Have a parachute.
E hvala vi, mislio sam po broju lajkova da cu bolje proci ali sto cemo
Sent from my iPhone using Tapatalk
Bas los odziv za glasanje ovaj put. Skoro duplo manje od proslog kola, a i tad je bio mali odziv.
Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
Have a parachute.
Bas malo glasaca...ali to ne umanjuje pobjedu Low....cestitam!
- Smrt fasizmu baba
- I tebi sinko, i tebi
Ako bi imali za temu da slikamo ove politicare....odje bi pola foruma glasao![]()
- Smrt fasizmu baba
- I tebi sinko, i tebi
Link na novu temu
https://forum.cdm.me/showthread.php?...25#post5722925
Srecno svima sa novom temom i lijepe fotke napravite![]()
Ide li odje nastavak: "A ja cu preskocit ovog puta...", ili mi se cini?![]()
Sve je kako treba, fotografije odma kacimo na zadatu temu![]()
Pošto vidim da niko ništa ne šalje, ako niste sigurni šta da fotkakte, to može logo na torbi, trenerci, računaru, bilo kakav grafički prikaz na nečemu..
Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
Ovo ce mi bit najbolje sansa da pobjedim izgleda. Moracu nesto smislit do nedjelje.![]()
Не бојим се вражјега кота, нека га је ка' на гори листа, но се бојим од зла домаћега!
Dobro, ne bas toliko simplificirano ...Vise sam mislio na nesto poput tvoje fotke u aktuelnom kolu, dobra ideja
Nijesam mislio da treba dodatno objasnjavati, pardon ako je do meneZnaci, slika na zidu, slika u albumu, slika u knjizi, slika displeja telefona, slika ekrana racunara, TV-a, slika ciji je dio poster, bilbord, mural, vitraz, ... Mogucnosti su zaista brojne
Na vama je da li ce ta slika biti dovoljna za kompoziciju ili ce biti samo njen manji dio
Last edited by Low-key; 11-03-22 at 21:29.
Velika konkurencija, ali mislim da mogu medju prva tri bit.![]()
- Smrt fasizmu baba
- I tebi sinko, i tebi
Evo meni šanse da se plasiram barem na drugo mjesto![]()
Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!
Cudo da nema autora teme sa takmicarskom fotografijom... Ili oce da amaterima da sansu?![]()
- Smrt fasizmu baba
- I tebi sinko, i tebi
Aoooo, promače mi ovo kolo...
Odavde ---------->
Dovde <-----------
--------------->
<---------------
Odavde dovde...
Neka sad te fore, mafijasu![]()
- Smrt fasizmu baba
- I tebi sinko, i tebi
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks