Quote Originally Posted by Majx View Post
Mogu li ja ovdje sliku da postavim jer drugacije ne umijem?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Šta ne umiješ?

Uđeš na onaj gore link:
- > dimenzije 800x600
- > choose image
- > files (izlistaće ti fotke iz telefona, odabereš željenu i klikneš DONE u desnom gornjem iglu)
- > izlistaće ti linkove, odabereš hotlink for forum i kopiraš ga
- > dođeš ovdje i zalijepiš link na temu

_______________