Originally Posted by iMMERSION~ Zašto me m:tel konstantno zove, smaraju više? Ako sam im rekao da neću da produžim ugovor, o čemu se radi? 1600 onaj broj nisi jedini Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk
There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)
Forum Rules
Bookmarks