Quote Originally Posted by MK View Post
Kolege koristim postpaid broj za zaposlene u ZICG koji sam dobio preko druga koji odavno tamo ne radi. Zelio sam da predjem kod drugog operatera ali mi u mtel kazu da moram prvo da posaljem zahtjev u ZICG da oni ovaj broj prvo izbace iz grupe pa tek onda mogu raskinuti ugovor. Kazem moze li da se promijeni paket, kazu i za to moram u ZICG da se obratim. Sto mi je cinjet?

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
Ako se broj vodi na tvoje lično ime, onda možeš da radiš sa njim šta god hoćeš. Ako se ne vodi na tvoje ime onda je druga stvar. Imao isti problem rijesili ga na kraju pomoću advokata, i platili su još troškove advokata.