
Originally Posted by
MK
Kolege koristim postpaid broj za zaposlene u ZICG koji sam dobio preko druga koji odavno tamo ne radi. Zelio sam da predjem kod drugog operatera ali mi u mtel kazu da moram prvo da posaljem zahtjev u ZICG da oni ovaj broj prvo izbace iz grupe pa tek onda mogu raskinuti ugovor. Kazem moze li da se promijeni paket, kazu i za to moram u ZICG da se obratim. Sto mi je cinjet?
Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
Bookmarks