Nego, je li ovo ponovo proba za 14.septembar.
Da vidite hoce li biti vise od 2000 ljudi. I ne dize DPS tenzije, ma kakvi
https://m.cdm.me/politika/svi-na-cetinje-12-septembra/
Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
Nego, je li ovo ponovo proba za 14.septembar.
Da vidite hoce li biti vise od 2000 ljudi. I ne dize DPS tenzije, ma kakvi
https://m.cdm.me/politika/svi-na-cetinje-12-septembra/
Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
There are currently 32 users browsing this thread. (0 members and 32 guests)
Bookmarks