Page 375 of 543 FirstFirst ... 275325365371372373374375376377378379385425475 ... LastLast
Results 9,351 to 9,375 of 13557

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2021]

  1. #9351
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,636
    Thanks Thanks Given 
    885
    Thanks Thanks Received 
    1,314
    Thanked in
    692 Posts

    Default

    Mali broj golmana ceka da vidi đe penal šutira igrač no se bače na jednu stranu pa što bog da. Daliborka iskusno cimnula je samo put dukljana pa da vidi, možda neka ponuda padne?

    Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

  2. #9352
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    28,654
    Thanks Thanks Given 
    3,564
    Thanks Thanks Received 
    5,862
    Thanked in
    2,813 Posts

    Default

    Lijepo bgm.

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...ima-na-cetinju

    ČIN USTOLIČENJA PREVAZIŠAO VJERSKE OKVIRE
    Picula ne isključuje ulogu Srbije u događanjima na Cetinju

    "Pratimo jednu vrstu pritiska na Crnu Goru koja je, naravno, režirana od strane Beograda i ja bih rekao da je jedan dobar dio odgovornosti za stanje u kome se danas nalazi Crna Gora mora biti pripisan Beogradu", kazao je izvjestilac EP

    Izvjestilac Evropskog parlamenta za Crnu Goru Tonino Picula ocijenio je da je ustoličenje mitropolita crnogorsko-primorskog Joanikija prevazišlo vjerski karakter i dodao da ne isključuje ulogu Srbije u događajima na Cetinju.

    On je kazao da godinu dana nakon parlamentarnih izbora ne mogu biti zadovoljni jer Crna Gora pokazuje elemente duboko podijeljenog društva.

    Crkveni obred ustoličenja mitropolita crnogorsko-primorskog Srpske pravoslavne crkve (SPC) Joanikija održan je 5. septembra u Cetinjskom manastiru, uz brojne incidente, desetine povrijeđenih i angažovanje jakih policijskih snaga.

    Picula je za televiziju Nova M rekao da su sve strane ambasade i međunarodne organizacije u Podgorici na vrijeme upozoravale šta se može dogoditi kada je riječ o ustoličenju mitropolita Joanikija, jer je to "događaj koji je prevazišao vjerske okvire".

    Kako je dodao, Srbija u događajima na Cetinju ne može biti amnestirana.

    "Pratimo jednu vrstu pritiska na Crnu Goru koja je, naravno, režirana od strane Beograda i ja bih rekao da je jedan dobar dio odgovornosti za stanje u kome se danas nalazi Crna Gora mora biti pripisan Beogradu, pogotovo onom dijelu crnogorske političke scene koji je pod očiglednim uticajem Beograda i generalno rečeno, politizovana crkva i klerikalizovana politika ne mogu biti promotori ideja koje formalno zagovaraju" , kazao je on.

    Picula je naglasio da su sve strane ambasade i međunarodne organizacije u Podgorici upozoravale šta se može dogoditi, ali je ipak izostao dogovor unutar kuće.

    "Nije na međunarodnoj zajednici da vodi politiku u Crnoj Gori, to moraju voditi oni koji su izabrani od naroda, koji imaju odgovornost za sprovode određenu politiku, mislim, naravno, ne samo na vlast, već i opoziciju. Prema tome, mogućnost intervencije sa strane EU je izuzetno ograničena", smatra Picula.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  3. #9353
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    8,708
    Thanks Thanks Given 
    7,387
    Thanks Thanks Received 
    4,781
    Thanked in
    2,448 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kurogane View Post
    Mali broj golmana ceka da vidi đe penal šutira igrač no se bače na jednu stranu pa što bog da. Daliborka iskusno cimnula je samo put dukljana pa da vidi, možda neka ponuda padne?

    Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
    Aoooo, dukljani (d malo naravno)…
    Od kad ovo nisam cuo!
    Ti si bas onaj old school sovinista


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Tko leti, vrijedi...

  4. #9354
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,579
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    Šta je radio ekstremista i “junak sa Košara” među demonstrantima na Cetinju?
    https://www.standard.co.me/drustvo/s...demostrantima/

    Ovo su oni likovi sa MK...

    Podmetnuti molotovljev koktel... pa jes, gdje bi komiti koji su snimljeni kakok nose boce sa krpama okolo, koji su pucali u vazduh, palili gume, kud bi oni mogli da bace molotovljev koktel

    To mora da je slučajni prolaznik koji ima sumnjiv FB profil...

  5. #9355
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    7,950
    Thanks Thanks Given 
    992
    Thanks Thanks Received 
    1,107
    Thanked in
    711 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Podmetnuti molotovljev koktel... pa jes, gdje bi komiti koji su snimljeni kakok nose boce sa krpama okolo, koji su pucali u vazduh, palili gume, kud bi oni mogli da bace molotovljev koktel

    To mora da je slučajni prolaznik koji ima sumnjiv FB profil...
    Ja se ovdje ne bih puno oglašavao, samo zbog ovoga ova Vlada odmah treba da padne. Napravili su idiotski, nesojski, neljudski plan i scenario, ubacili elementa i onda optužuju drugu stranu.
    Gade mi se - četnici svi do jednoga.
    Love, peace and respect.

  6. #9356
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    1,520
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    288
    Thanked in
    170 Posts

  7. #9357
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,123
    Thanks Thanks Given 
    578
    Thanks Thanks Received 
    774
    Thanked in
    388 Posts

    Default

    Imperija uzvraća udarac?

    Jutarnjim programom ,,Rujna zora“, koji će biti emitovan u ponedjeljak 13. septembra sa početkom u 6:30 časova, zvanično će početi i emitovanje programa Televizije Podgorica.
    Izvor: https://www.pobjeda.me/clanak/rujna-...ijskom-trzistu
    In vino veritas

  8. #9358
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,579
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Malo mi ih je žao. Ko će tu da počinje novinarsku karijeru zbog posla koji može trajati, sem ako se čudo ne desi, godinu dana?

  9. #9359
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    28,654
    Thanks Thanks Given 
    3,564
    Thanks Thanks Received 
    5,862
    Thanked in
    2,813 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Uhh. Rade Vojvodić. Džabe je Posju i ovo.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  10. #9360
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    16,395
    Thanks Thanks Given 
    2,439
    Thanks Thanks Received 
    5,125
    Thanked in
    2,749 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Beton View Post
    Xaxaxaxax, pa odje se više isplati švercovat tonu "bElog", nego proć' kroz crveno.
    Gasi tužilaštvo i sudstvo.
    Forever young, i want to be forever young

  11. #9361
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,636
    Thanks Thanks Given 
    885
    Thanks Thanks Received 
    1,314
    Thanked in
    692 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Aoooo, dukljani (d malo naravno)…
    Od kad ovo nisam cuo!
    Ti si bas onaj old school sovinista


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Stara skola jesam ali sad ne dozivljavam sebe kao šovinistu
    Inače dukljani je ovako zvanično inače u slengu interno ****** normalno.
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

  12. #9362
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,474
    Thanks Thanks Given 
    112
    Thanks Thanks Received 
    1,847
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Aoooo, dukljani (d malo naravno)…
    Od kad ovo nisam cuo!
    Ti si bas onaj old school sovinista


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Potpuno neobavijesten covjek. Ne zna da su jos davno date instrukcije da su Dukljani Srbi kad su svi slozno u jednom danu prestali da se koriste tim terminom.

  13. #9363
    Join Date
    Jan 2019
    Posts
    539
    Thanks Thanks Given 
    310
    Thanks Thanks Received 
    499
    Thanked in
    183 Posts

    Default

    Čanak i naši spriječili bacanje Milotovljevog koktela:






    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...lonili-sa-trga
    Budite relaksirani.

  14. #9364
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,502
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,084
    Thanked in
    1,594 Posts

    Default

    Je sli sa Katnicem na Cetinju dogovorio 1000 eur za 850kg kokaina.
    Polako vidimo kojim je poslom tamo bio. Da se svi najedno dogovore da blizu tone kokaina kosta 20 000 i malo kucnog pritvora


    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  15. #9365
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,502
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,084
    Thanked in
    1,594 Posts

    Default

    Ne moze se od ovog Bata Carevica zivjeti u Budvi
    donose odluke o izboru najboljeg ponuđača za izvođenje radova u Budvi i da na tenderima prihvataju ponude „Properti investmenta“ iako su one bile neispravne. Odluke su bile u suprotnosti sa Zakonom o javnim nabavkama
    https://www.vijesti.me/vijesti/crna-...-za-22-oktobar
    Neka saceka jos malo, da nastupi zastara... Ne moze se sa svima napraviti dogovor.
    I kako to da na Cetinju, koje nikada nije voljelo DPS bez evo 20 godina, su se svi ovi poslovi zavrsavali u sudu...

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  16. #9366
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,474
    Thanks Thanks Given 
    112
    Thanks Thanks Received 
    1,847
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Kad ce Vlada CG reagovati i procesuirati lica koja su "bacala" koktele, kao i ko su lica koja se pojavljuju na snimcima a nepoznata su i organizatorima protesta kao i samim Cetinjanima i ko je bio vizionar u Vladi oa vidio koktele u 6 ujutru koji su se "desili" u 9?

  17. #9367
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,319
    Thanks Thanks Given 
    5,881
    Thanks Thanks Received 
    7,608
    Thanked in
    3,046 Posts

    Default

    Jes da sam ovo već izbačio kao link, ali jedan veliki respect za @Gandalf_White i ovaj post

    "Pitanje za političare nove vlasti(a i nove opozicije):
    Da li ste normalni i je li vas sramota?
    Toliko ste zagadili medijski prostor svojim prepucavanjima, lažnim vijestima, poluinformacijama, svađama i prijetnjama da su građani ,potpuno opravdano, bijesni i sluđeni.
    Svi ste obećavali mnogo pa mislite da možete sve odmah i nikad ne izlazite iz političke kampanje. Građane to ne zanima - trujete ih i trujete Crnu Goru.
    Kako mislite da vas sjutra neko glasa? U kakve koalicije mislite? Da ne mislite u koalicije sa kolegama koje nazivate, izdajnicima, špijunima, lopovima, agentima stranih država? Jer drugih partnera nemate niti će se pojaviti jer ste privatizovali politiku. Kako građani da vam vjeruju i opet povjere upravljanje državom kad vi ne vjerujete jedni drugima?
    Dobili ste mandat da vodite Crnu Goru u najtežem periodu, ekonomskom, pandemijskom, periodu vještačkih i ne tako vještačkih podjela, periodu tranzicije poslije 30 godina pljačke, korupcije i kriminala.
    I šta vi radite? Raspravljate se čija je zasluga što na svu sreću Cetinjem nijesu tekli potoci krvi. Umjesto da vas je sve zajedno sramota što su patrijarh i mitropolit najveće vjerske zajednice morali helihopterom biti prevoženi dok gore barikade i dok građani protestuju(i ne nijesu svi bili DPS i nijesu svi ekstremisti) i da pokrenete široki dijalog sa jedinom temom - kako nešto slično da se nikada više ne dozvoli.
    Poslije izbora svi su mogli da traže više i svi su iz pregovora izašli nezadovoljni:
    - URA je mogla da traži bezuslovnu podršku isključivo njihovoj ekspertskoj Vladi - ali nijesu izglasana je Vlada
    - DF je mogao da traži 8 ministara i premijera i da od toga ne odstupa ni milimetra - ali nijesu izglasana je Vlada
    - Demokrate su potpuno legitimno mogli da traže 5 ministara i premijera - ali nijesu izglasana je Vlada
    Napravljen je kompromis. Nevoljno ste napravili kompromis samo iz razloga jer ste znali da nije izglasana morali bi svi kolektivno da selite iz države jer vam građani to ne bi oprostili.
    I umjesto da se takva Vlada podrži da radi kao tranzitna Vlada - da se očiste birački spiskovi, da se krene u borbu protiv kriminala i korupcije, da se ekonomija podigne na noge, da se izglasa zakon o porijeklu imovine - vi minirate Vladu i jedni druge konstantno i mjesecima i trujete građane i unosite im nemir, ne dozvoljavate im da nastave sa životima i da stanu na noge.
    Ali gospodo političari, vi ste se uglavili po dubini i širini i vama je odlično, ali od vaših odluka tj slaganja/neslaganja zavisi život svih građana i građani trpe opasno. Crna Gora trpi.
    Doveli ste do toga da DPS pored vas izgleda kao faktor stabilnosti, isti onaj DPS koji je najmanje 5 generacija uništio i o jadu zabavio.
    Da li ste normalni ili ste samo toliko odnarođeni, sebični i pohlepni da ne razumijete da ste plaćeni da nosite teret svih nas a ne da taj teret nose samo i isključivo građani?
    Ako brzo ne sjednete i ne dogovorite se kako dalje, i ako ne stavite neki moratorijum na napadanje i zagađenje medijskog prostora - obalite je pa neka se vrati DPS, ako mi kao narod i vi kao političari ne zaslužujemo bolje - neka bude tako.
    Ali ovo što radite je toliko nezrelo, odvratno i pogubno po Crnu Goru i budućnost da ćete nas dovesti u poziciju da provedemo 10 godina samo da se povratimo od ovoga što radite i još 100 godina od ovoga što je učinio DPS.
    Pamet u glavu, zatvorite se negdje i ne izlazite dok se ne dogovorite i prestanite da nas trujete, upirete prstom jedni u druge i da plačete jer vodite državu a ne trafiku."

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  18. The Following 11 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  19. #9368
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,502
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,084
    Thanked in
    1,594 Posts

    Default

    Ubaceni ANB elementi.....
    Sto je ovo.... Isti oni sto ih je policija istovarala ispred stare zgrade vlade 2015.
    Pa vidi to sa veljovicem i perunicicem.... Znace oni....

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  20. #9369
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    16,353
    Thanks Thanks Given 
    1,673
    Thanks Thanks Received 
    1,244
    Thanked in
    826 Posts

    Default

    Citam showbizz na mondo.rs i clanak o nekoj turskoj glumici. Vidite dokle ide propaganda o srpskom svetu:



    Glumica, veli, vuce srpske korijene - otac joj je iz Cg.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  21. The Following User Says Thank You to Tripleta For This Useful Post:


  22. #9370
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    1,759
    Thanks Thanks Given 
    170
    Thanks Thanks Received 
    297
    Thanked in
    99 Posts

    Default

    Procitas ovo sto je napisao Gandalf, pa procitas ovo sto pise tripleta mneonly& co, kao da ti poslije luce mikrokozme neko da novi roman aca lukasa.

  23. The Following 9 Users Say Thank You to autoput For This Useful Post:


  24. #9371
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    11,934
    Thanks Thanks Given 
    19,022
    Thanks Thanks Received 
    8,872
    Thanked in
    4,311 Posts

    Default

    Razlika je što Aca Lukas ne vjeruje u to što je napisao,za razliku od...

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  25. The Following 2 Users Say Thank You to joni For This Useful Post:


  26. #9372
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    7,950
    Thanks Thanks Given 
    992
    Thanks Thanks Received 
    1,107
    Thanked in
    711 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by autoput View Post
    Procitas ovo sto je napisao Gandalf, pa procitas ovo sto pise tripleta mneonly& co, kao da ti poslije luce mikrokozme neko da novi roman aca lukasa.
    Ne znam na šta tačno misliš, ali mneonly podržava svaku rečenicu u tom tekstu ?
    Love, peace and respect.

  27. #9373
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    8,708
    Thanks Thanks Given 
    7,387
    Thanks Thanks Received 
    4,781
    Thanked in
    2,448 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by autoput View Post
    Procitas ovo sto je napisao Gandalf, pa procitas ovo sto pise tripleta mneonly& co, kao da ti poslije luce mikrokozme neko da novi roman aca lukasa.
    Procitah post i oce li me neko prosvijetliti sto ima u postu sto nismo znali.
    Ajde dobro, sta nismo vec negdje culi.
    Da se place za slogom u vladajucim redovima. Dobro, sasvim legitimno.
    Nego jel stvarno neko ocekivao ista preveliko od koalicije koja ima tri koalicije u clanstvu, sa 11 parlamentarnih partija i 1 poslanikom vise od opozicije, sem povremene dobre zabave.
    Uz to ima i faktor ambasade, Vijesti i najvazniji u toj komplikovanoj jednacini, a to je crkva. Koja je vaznija od bilo koga drugog.
    I jedini kohezioni faktor je STRAH DA SE DPS NE VRATI.
    A DPS bi bio odavno pokojni
    kad bi ovi navedeni imali onaj crnogorski IQ prosjek od 86. Ovako, jbg…
    I onda ovo urbano kmecanja za slogom i sabornoscu u vlasti treba da bude vrednije od odlicnih bljeskova nasih kolega.
    Npr. Remarkov post o nenamjernom obaranju vlade bolji je od 50 pateticnih fajsbuk postova.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Tko leti, vrijedi...

  28. #9374
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    16,395
    Thanks Thanks Given 
    2,439
    Thanks Thanks Received 
    5,125
    Thanked in
    2,749 Posts

    Default

    Nemaš ti staža da bi znao da je i Gando naš kolega.
    Forever young, i want to be forever young

  29. #9375
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,502
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,084
    Thanked in
    1,594 Posts

    Default

    Ah, jbga...
    Propala jos jedna sansa da se pokusaju izgurati prijevremeni izbori. A ponadali se...
    Nema toga dok se ne iscisti biracki spisak... A to ce i DFu i DPSu isporuciti Sekulovic...

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Page 375 of 543 FirstFirst ... 275325365371372373374375376377378379385425475 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 22:27
  2. Prodajem Kolekciju knjiga iz Vijesti (edicija Milenijum)
    By Rakun in forum Ostali oglasi
    Replies: 7
    Last Post: 31-08-12, 15:08
  3. Replies: 3
    Last Post: 09-12-11, 11:11
  4. I: Edicija "Roman u Crnoj Gori"
    By liquido in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 13-11-10, 21:55
  5. Nova edicija "Politike", bestseleri svakog mjeseca
    By Alhemichar in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 10
    Last Post: 29-09-04, 00:14

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •