@Takumi, auto je već moje, ali ako nemam tvoj blagoslov sad idem u Efel da im ga vratim!
P.S. Još će me zakačiti ova subvencija za hibride![]()
@Takumi, auto je već moje, ali ako nemam tvoj blagoslov sad idem u Efel da im ga vratim!
P.S. Još će me zakačiti ova subvencija za hibride![]()
Last edited by esimidobar; 10-02-21 at 09:55.
Bez potpisa.
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks