Quote Originally Posted by zvoncica View Post
@remark kako si dobio "uput" ili šta li već za testiranje? Ja zvah ambulantu (dijareja blaga plus 37.1 temperatura) da pitam kaze nije znak za uzbunu da se prati stanje, flonivin i paracetamol i ako ne bude sjutra bolje, prekosjutra na testiranje na Zlaticu?! Kako to? Samo da ode na Zlaticu i da se testira? Valjda mora neki uput, nešto?
Ispred ambulante na Zlatici u prosjeku imas 15 ljudi u svakom trenutku, jedan ljekar radi, cekanje minimum dva sata, večeras za kontrolu su cekali tri sata.. Ne znam moze li uput za testiranje bez pregleda..

Sent from my Mi 9T using Tapatalk