Sve je to meni gadno, mimo Drezge, Nike koja se popravila i nekog bjelopoljskog Milka kosjelog mlijeka u cetvrtastoj plasticnoj ambalazi, doduse njega izbjegavam jer je plasticna ambalaza.
A zena mi voli imlek, ja vas @montenegrina ne shvatam![]()
AROMA
HDL
iDEA
VOLI
Sve je to meni gadno, mimo Drezge, Nike koja se popravila i nekog bjelopoljskog Milka kosjelog mlijeka u cetvrtastoj plasticnoj ambalazi, doduse njega izbjegavam jer je plasticna ambalaza.
A zena mi voli imlek, ja vas @montenegrina ne shvatam![]()
"Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks