Pojedoh danas Monte Nero picu sa govedjom prsutom u Bonelu u Kapital...zanimljiva, sta znam, onako... Trip je jesti sa tijestom koje izgleda kao sagorelo a u stvari nije
Sent from my SM-N950F using Tapatalk
Pojedoh danas Monte Nero picu sa govedjom prsutom u Bonelu u Kapital...zanimljiva, sta znam, onako... Trip je jesti sa tijestom koje izgleda kao sagorelo a u stvari nije
Sent from my SM-N950F using Tapatalk
ja sam stolar, u podznaku shkorpioooni
There are currently 7 users browsing this thread. (1 members and 6 guests)
Bookmarks