Pojedoh danas Monte Nero picu sa govedjom prsutom u Bonelu u Kapital...zanimljiva, sta znam, onako... Trip je jesti sa tijestom koje izgleda kao sagorelo a u stvari nije

Sent from my SM-N950F using Tapatalk