E vala pošteni u Corto.
Sjedosmo da jedemo, da platim, kaže ne radi terminal za kartice. Ako nemate keš, nije strašno, neka je prijatno pa donesite ako se sjetite.
Na kraju preturih po kolima i džepovima i nađoh koliko mi je trebalo, ali fin gest.
Nijesam im neka regularna mušterija vala, sjednem jednom u pola godine.
Sent from my MI 8 using Tapatalk




Reply With Quote










Bookmarks