Originally Posted by AmFi Zato sto ti je predugo ostao na auto. Ja sam dio po dio sve. Panoramu nijesam dirao. A ne znam smijem li Sent from my p30pro using Tapatalk Nemoj ga po staklu. Po panorami nanesi RainX ali je prije toga dobro operi i razmasti.
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Forum Rules
Bookmarks