nisam ni ja za te trikove, samo malo postaje izlizano "borite se kroz institucije sistema"
koje to institucije, ove koje silom na sramotu blokiraju racun nezakonito, i onda placu da je prije roka placeno sve, iako je zakonito. dakle ides sa namjerom da napravis nezadovoljstvo blokiranjem plata, i kad se izjalovi pokreces kuknjavu po portala.
kapiram nedje frustracije iskreno. najveca prevara ove vlasti je lazni moral nametnut ovom narodu, da bi se sprijecilo nezadovoljstvo, kao nekultura i primitivizam, a moralna je visina ostaviti nezakonito ljude bez plata.
ajde da prestanemo da moralisemo u ovom glibu iskreno
Sent from my VOG-L29 using Tapatalk






Reply With Quote
Bookmarks