Ne mogu vjerovat' da sam primoran da pisem ovo ali je neko "nepisano pravilo" da se o ban-ovanim forumasima ne pise jer nemaju prava da odgovore na prozivke.
Ne mogu vjerovat' da sam primoran da pisem ovo ali je neko "nepisano pravilo" da se o ban-ovanim forumasima ne pise jer nemaju prava da odgovore na prozivke.
--------------------------
Do Not Disturb.
--------------------------
There are currently 9 users browsing this thread. (0 members and 9 guests)
Bookmarks