mislim da je Erste najsigurnija banka, imaju dosta konzervativnu politiku poslovanja.
HB sam čuo da ima dosta lošu strukturu kredita, iako je ja koristim jer ima dosta povoljnosti preko premiuma a i ebanking je odličan. Uz to su dosta brzi, u odnosu npr na SGM, gdje za svaki vrag treba čekat po pola sata, potpisivat masu dokumenata itd.
ako mene pitate, Erste, CKB, SGM..
šta bi s onom pričom da rusi preizimaju prvu? a i hb koliko se sjecam?





Reply With Quote
Bookmarks